• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Наша гордость

Наша гордость

/Files/images/001.jpg

Зінченко Анна - навчається у 3 класі, має високий рівень розвитку. Аня талановита дівчинка: вчиться на відмінно, гарно малює, співає, танцює, чудово декламує вірші, сама вчиться віршувати, із задоволенням навчається у музичній школі. Анна постійно успішно приймає участь у конкурсах «Кенгуру», «Колосок», творчих конкурсах малюнків, дитячих поробок, оглядах художньої самодіяльності, вона активна учасниця усіх виховних заходів класу і школи.


/Files/images/nasha_gordst/DSCN3868.JPG

Бриков Володимир – учень 4 класу. Має загальні художні здібності. Здатний до різних видів художньо-творчої діяльності. Є переможцем класних та шкільних конкурсів малюнків. Роботи Володимира мають місце в районних конкурсах. Хлопчик здатний перемальовувати до тонкощей та створювати свої малюнки.


/Files/images/nasha_gordst/DSCN3873.JPG

Ліпченко Дар’я – учениця 4 класу. Має творчі здібності до вишивання. Цікавиться історією вишивки. Сама відвідує гурток кроєння та шиття Петрівської філії дитячої творчості «Світанок». Роботи Даші були представлені на виставці художньої творчості, присвяченій Дню селища. Вишивки учениці займають призові місця в шкільних конкурсах. До творчого розвитку дитини залучені батьки.


/Files/images/nasha_gordst/Добреля.jpg

Добреля Альбіна- учениця 5 класу. Вона має хороший фізичний і розумовий розвиток, має високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів. Учениця надає перевагу предметам гуманітарного циклу, має широкий кругозір, любить читати. Альбіна постійна учасниця Всеукраїнських конкурсів: «Патріот», «Колосок», «Кенгуру». Приймає активну участь в класних та шкільних заходах.


/Files/images/nasha_gordst/SAM_2183.JPG

Пасічник Максим учень 6 класу, бере активну участь в шкільних предметних олімпіадах, конкурсах з математики, російської, української, англійської мовах та інформатики. Має хорошу зорову і слухову пам'ять, хорошу дикцію, артистичний, не одноразовий переможець конкурсів - читців.


/Files/images/nasha_gordst/DSCN3854.JPG

Кольцов Андрій - учень 7 класу. Сумлінний і працьовитий. Захоплюється спортом. Займається в ДЮСШ важкою атлетикою . Неодноразовий призер області з важкої атлетики.


/Files/images/nasha_gordst/DSCN3866.JPG

Сологубова Маша - учениця 7 класу. Дівчинка дуже талановита: красиво малює, захоплюється виготовленням виробів з паперу (квілінгом, орігамі ), вишивкою стрічками, плетінням з бісеру. Бере активну участь в конкурсах і виставках дитячої творчості. Переможець обласного новорічного конкурсу УКР пошта "Новорічний листоноша " 2010 рік, має нагороду від Червоного Хреста за вишивку "Гопачок" травень 2010 р.


/Files/images/nasha_gordst/t.jpg

Стешенко Владислав - учень 8 класу. Захоплюється спортом. Швидкий як куля . Чемпіон селища Петрівка в бізі на 60 метрів в 2012 році. Займається в ДЮСШ важкою атлетикою . Неодноразовий призер області з важкої атлетики. Член команди острова скарбів яка зайняла ІІ місце в 2013 році. Постійний член збірної шкільної команди з футболу.


/Files/images/nasha_gordst/Стешенко Р..jpg

Стешенко Роман - учень 8 класу. Займається спортом. Постійний член збірної шкільної команди з футболу. Займається в ДЮСШ важкою атлетикою . Неодноразовий призер області з важкої атлетики. Член команди острова скарбів яка зайняла ІІ місце в 2013 році./Files/images/nasha_gordst/DSCN3856.JPG

Котелевська Вікторія учениця 8 класу. Вона добре вчиться, неодноразово приймала участь у районних предметних олімпіадах з математики, російської мови і літератури. Любить читати художню літературу. У вільний час в’яже спицями вироби з шерсті, вишиває хреcтиком, плете поробки з бісеру. З задоволенням малює, займається легкою атлетикою.


/Files/images/nasha_gordst/DSCN3875.JPG

Білецький Кирил - учень 8 класу. Талановитий спортсмен. Займається в ДЮСШ важкою атлетикою . Неодноразовий призер області з важкої атлетики. Чемпіон Луганської області серед юнаків до 15 років у 2013 році. Постійний член збірної шкільної команди з футболу.


/Files/images/nasha_gordst/Шульга.JPG

Шульга Катерина - учениця 9 класу. Активна учасниця шкільних та позашкільних заходів, районних олімпіад з фізики, математики, хімії та права. Артистична: гарно співає, танцює; має лідерські якості. Її хобі – це вишивка бісером. Катерина вишиває ікони та картини хрестиком. Її роботи привертають увагу на шкільних та селищних виставках.


/Files/images/nasha_gordst/Никитина О..jpg

Нікітіна Ольга - учениця 10 класу. Всебічно розвинена особистість. Навчається на високому рівні. Ольга ставала неодноразовим призером районних олімпіад з англійської мови, історії, правознавства. Займає активну життєву позицію в школі. Постійно бере участь у художній самодіяльності школи та селища, добре співає.


/Files/images/nasha_gordst/001.jpg

Барсегян Анастасія - учениця 11 класу . Вона не тільки навчається на відмінно, але й бере активну участь у житті школи та класу, у культмасових заходах. Анастасія учасниця районних олімпіад з російської та української мови, математики та фізичної культури. Пише вірші, добре співає і танцює, була учасником районного конкурсу «Учень року - 2013».


Кол-во просмотров: 790

Комментарии